sok jabłko

Zdrowa, jędrna i pełna blasku cera to marzenie większości kobiet. Nie chcemy borykać się ze zmarszczkami, niedoskonałościami, naczynkami i zmianami koloru skóry. Oczywiście warto w swoich marzeniach zachować zdrowy rozsądek i próbować sposobów, które w naturalny sposób poprawią naszą cerę. Jak to zrobić, aby czuć się pięknie i młodo?

Przyjrzyj się swoim nawykom

To jak pielęgnujemy cerę, nie jest bez znaczenia. To w jaki sposób o nią dbamy, jakich kosmetyków używamy, styl życia jaki prowadzimy i co jemy. Często żyjąc w biegu, nie zwracamy uwagę na stres, czy inne czynniki zewnętrzne, które wpływają na jakość naszego samopoczucia i jakość skóry. Dlatego, zanim wprowadzisz zmiany, dokładnie przyjrzyj się swoim nawykom i zdiagnozuj, co warto poprawić.

Odpowiednia dieta: sok jabłko-marchew

Często zapominamy, że najlepsze efekty dają drobne zmiany. Wystarczy wprowadzić korekty jedzeniowe w swojej diecie i okaże się, że nasza skóra odzyska stracony blask i z poszarzałej oraz zmęczonej stanie się promienna i jasna. Dawką potrzebnych skórze witamin i mikroelementów znajdziemy w sokach warzywno-owocowych. Sok jabłko-marchew zawiera witaminę A i beta-karoten, który odżywia skórę, nadając jej zdrowy wygląd. Dodatkowo sok jabłko zawierający, pozwala w naturalny sposób pozbyć się toksyn z organizmu. Dzięki jednej szklance soku dziennie, jesteśmy w stanie w naturalny i zbilansowany sposób przywracać naturalny, zdrowy wygląd naszej cerze.

Nie zapominaj o odpowiednim nawodnieniu

Nasza skóra wymaga, odpowiedniego nawilżenia. Możemy przywracać sprężystość skóry poprzez kremy nawilżające, ale także nawadnianie skóry od wewnątrz. Każdy z nas powinien pić między 2 a 3 litry wody dziennie, im więcej wody, tym lepsze nawodnienie naszej cery.  Jest to szczególnie kłopotliwe w sytuacji, gdy nie lubimy pić wody, a zimą mamy większą ochotę na ciepłe napoje. Warto stopniowo wprowadzać większą ilość wody każdego dnia i obserwować wzrost nawilżenia skóry na co dzień.

Świadoma pielęgnacja – kluczem do pięknej cery

Nie wszystkie kosmetyki służą naszej cerze. Obserwujmy, jak skóra reaguje na ulubiony krem, może w związku ze zmianami w życiu, nasza skóra potrzebuje optymalnych rozwiązań. Nie bójmy się eksperymentować i sprawdzać, w jaki sposób dane produkty dbają o naszą cerę. Może się okazać, że to, co sprawdza się u kogoś, dla nas będzie produktem nieodpowiednim. Zanim kupisz produkt, dokładnie sprawdź skład i używaj pozbawionych chemicznych składników kosmetyków, które dzięki naturalnym właściwością wspierają naszą cerę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here