Romantyczne gry dla dwojga

Zimowe, grudniowe wieczory to okres, sprzyjający spędzaniu czasu tylko we dwoje. Pijemy wino, rozmawiamy, oglądamy filmy i cieszymy się sobą. A jakby dodać temu odrobiony pikanterii? Polecamy romantyczne gry dla dwojga.

Gry erotyczne zyskują coraz więcej zwolenników

Gry erotyczne z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Korzystają z nich nie tylko młodzi, ale również pary z wieloletnim stażem. Takie zabawy nie tylko rozgrzewają atmosferę, ale jednocześnie dają nam okazję do wspólnego spędzenia czasu albo po prostu urozmaicenie wieczoru. Na rynku znajdziemy co najmniej kilkanaście rodzajów gier erotycznych. Jedne skonstruowane są na zasadach typowych planszówek. Inne to rodzaj gry w kości. Jeszcze inne przybierają natomiast postać gier karcianych.

Romantyczne gry dla dwojga – kości Kamasutra

Godnym polecenia produktem są między innymi kości Kamasutra. To po prostu starożytna, indyjska sztuka kochania przełożona z książki do zabawnej gry w kości. Do dyspozycji pary są dwie kostki. Jedna wskazuje pozycję, druga natomiast miejsce. Para może zatem pozostawić skonstruowanie scenariusza wieczoru ślepemu losowi. W katalogu pozycji znajdziemy oczywiście te, uwzględnione w tradycyjnej Kamasutrze. Z kolei miejsca, w których będziemy mieli się kochać, z pewnością nas zaskoczą. Poza klasyczną sypialną gra uwzględnia bowiem chociażby samochód albo… balkon. Inna wersja tej gry na jednej kostce zawiera polecenia, takie jak: „głaszcz” i „całuj”. Na drugiej natomiast części ciała, których ta czynność ma dotyczyć – na przykład „sutki” albo „pośladki”.

Seksplozja, Namiętna Gra Wstępna, Smaki Miłości, Miłosne Igraszki

Romantyczne gry dla dwojga mogą też przybrać formę gier planszowych. Oczywiście tematyka i zasady tej gry nieco odbiegają od reguł chińczyka lub innych popularnych planszówek. Seksplozja, Namiętna Gra Wstępna, Smaki Miłości, Miłosne Igraszki i inne, erotyczne gry planszowe zostały skonstruowane w taki sposób, aby zgrabnie przeprowadzić parę od etapu gry wstępnej, aż po wybór ulubionej pozycji. Oczywiście wcześniej kochankowie muszą wykonać kilka zadań i odpowiedzieć na kilka pytań, które rozgrzeją atmosferę „do czerwoności”.

Romantyczne gry dla dwojga z akcesoriami

Co istotne, wiele gier erotycznych zostało wyposażonych w dodatkowe akcesoria, które mają pomóc parze w zabawie. W zestawach można znaleźć chociażby kajdanki, wibrator, opaskę na oczy, pióra, płatki kwiatów albo zapachowe tealighty. Od pary oraz od przebiegu gry zależy to w jakiej konfiguracji i w jaki sposób zostaną one użyte.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here