Hybrydy – opisujemy popularną metodę manicure

Manicure to najczęściej wykonywany zabieg dłoni. Nie dziwi więc fakt, że stale pojawiają się nowe metody jego wykonywania. Do tych, które nieustanie zwiększają swoją popularność należą hybrydy. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na ich temat.

Hybrydy – jak wygląda proces aplikacji

Okazuje się, że hybrydy w aplikacji niewiele różnią się od tradycyjnego lakieru. Potocznie mówi się również, że są one swego rodzaju połączeniem takiego lakieru z żelem. Właśnie dlatego nakładane są przy pomocy zwykłego pędzelka. Mimo to ich trwałość jest znacznie większa. Wszystko przez fakt iż każda kolejna warstw jest utwardzana przy pomocy specjalnej lampy UV lub Led. Mówiąc o warstwach należy zaznaczyć, że lakier to nie wszystko. Na początku nakłada się bazę, następnie co najmniej dwie warstwy lakieru po to by na nie zaaplikować jeszcze top. Ten ostatni ma za zadanie dodatkowe utwardzenie oraz nadanie połysku. Zaznaczyć należy, że manicure będzie udany jedynie gdy płytka paznokcia zostanie odpowiednio do niego przygotowana. Mowa tutaj o usunięciu poprzedniej stylizacji, odsunięciu lub wycięciu skórek narastających na płytkę, a także spiłowaniu paznokcia na wybraną długość i kształt. Taką płytkę należy również odtłuścić i dopiero potem rozpocząć nakładanie bazy.

Hybrydy – samodzielnie, czy w gabinecie?

Popularność hybryd sprawiła, że wiele kobiet decyduje się na zakup własnej lampy, lakierów, a także akcesoriów potrzebnych do wykonania kompletnego manicure. Wówczas jeśli posiadają odpowiednie zdolności manualne mogą nakładać hybrydy samodzielnie. Oczywiście to rozwiązanie jest godne rozważenia, ponieważ zakup potrzebnego sprzętu dość szybko się zwraca. Odpowiedzieć jednak należy sobie na pytanie, czy będzie się w stanie wygospodarować 1-2 godziny na taki zabieg. Tak by w tym czasie nikt nie rozpraszał, hałasował i po prostu czegoś nie chciał. Okazuje się, że kobiety właśnie ze względu na spokój panujący w salonie takim jak chociażby  https://nowacka.com.pl/nasze-zabiegi/dlonie-i-stopy/pielegnacja-dloni decydują się na manicure wykonywany przez kosmetyczkę. Na korzyść takich miejsc wpływa również ilość posiadanych lakierów. Zazwyczaj kosmetyczki posiadają co najmniej kilka wariantów jednego koloru. Łącznie daje to więc całkiem sporą sumę. Dzięki temu każda stylizacja paznokci może uzyskać miano niepowtarzalnej i wyjątkowej. Oznacza to również, że dużo prostsze stanie się odtworzenie kolorów zaprezentowanych na zdjęciach w sieci. Kosmetyczka zadba również o nawilżenie skórek i nałożenie kremu na całe dłonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here