Spirulina jak sposób na odchudzanie

Spirulina na odchudzanie jest jednym z niewielu sposobów bez szkody dla organizmu. Jest to rodzaj alg, o niebiesko-zielonym zabarwieniu.
1. Jest w stanie odmłodzić ciało;
2. Zwiększa wydajność układu odpornościowego;
3. Zwiększa poziom hemoglobiny;
4. Obniża poziom cholesterolu, tym samym ryzyko na zachorowanie miażdżycą;
5. Znacznie poprawia funkcjonowanie całego układu hormonalnego i tarczycy;
6. Usuwa metale ciężkie, radionuklidy, inne toksyny;
7. Pomaga ciału dziecka rosnąć szybciej i poprawnie funkcjonować;
8. Przydatna jest w przypadku dużego stresu psychicznego i fizycznego.
9. Ma zdolność do leczenia ran;
10. Zmniejsza ryzyko powstawania nowotworów;
11. Wspiera aktywność seksualną;
12. Jest szeroko stosowana w kosmetologii;
13. Chroni przed szkodliwym działaniem antybiotyków.
SPIRULINA pomaga stracić kilogramy ze względu na następujące właściwości:
1. Obniża poziom lipidów i cholesterolu we krwi;
2. Wydalanie soli metali ciężkich z organizmu;
3. Normalizacja procesów metabolicznych, ponieważ najczęstszą przyczyną nadwagi jest naruszenie metabolizmu.
4. Zmniejsza uczucie głodu, ze względu na wysoką zawartość białka (zawartość białka w 10 gramach spiruliny można porównać z zawartością białka w 1 kg wołowiny). W organizmie składniki alg otulają ściany żołądka, dając uczucie sytości.
Wszystko to prowadzi do utraty wagi. W całym okresie odchudzania algi dostarczają organizmowi wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Oznacza to, że ten sposób utraty wagi absolutnie nie szkodzi.
Warto jednak pamiętać, że ten produkt będzie walczył z prawdziwymi zaburzeniami metabolicznymi i usuwał prawdziwą nadwagę. Jeśli jej nie ma, to ten produkt nie jest w stanie walczyć z twoją normalną wagą. Dobrze się sprawia pod czas diety, ubogiej na witaminy i niezbędne składniki odżywcze.
Z tego wynika, że ​​sama spirulina niczego nie spala. Wpływa na ciało przez uruchamianie i normalizacje wielu procesów, co nieuchronnie prowadzi do utraty nadwagi.
ZALECENIA DOTYCZĄCE STOSOWANIA SPIRULINY:
1. Oczywiście najlepiej używać żywej formy glonów. Niestety, nie jest łatwo je znaleźć. Alternatywą jest proszek, który jest spożywany jako przyprawa do jedzenia. Można również wymieszać ten proszek w zimnych napojach (sok, kefir, jogurt).
2. W aptekach spirulina jest również sprzedawana w postaci kapsułek lub tabletek. Cały czas przyjmowania kapsułek wynosi od 20 dni do 40. Czas trwania kursu zależy od stanu organizmu i oczekiwanych efektów. Należy brać 2-3 tabletki pół godziny przed posiłkiem.
3. Zaleca się spożywać produkt na pusty żołądek rano. W ciągu dnia można zamienić jeden posiłek spiruliną. Popić wszystko warto 1-2 szklaną wody.
4. Jeśli jednak udało się znaleźć żywą roślinę, należy rozpuścić 40 gramów produktu w ciepłej wodzie, soku lub kefirze i wypić pół godziny przed jedzeniem rano.
5. Aby pozbyć się rozstępów, wiotkości skóry, a czasem cellulitu można robić bandaże żywymi algami. Na czystą i rozgrzaną skórę nanosi się cienką, równomierną warstwę algi. Z góry część ciała powinna być owinięta folią spożywczą i przykryta czymś bardzo ciepłym (wystarczy koc).
Zabieg ten usunie toksyny ze skóry, zapewni przepływ krwi komórkom, napełni je witaminami i dobroczynnymi substancjami, wzmocni skórę i głęboko nawilży. Zaleca się zakończyć ten proces masażem. Zalecany kurs trwający co najmniej 10 dni (najlepiej 15-20).
Przy stosowaniu jakichkolwiek rodzajów alg powinno się pić 2 litry wody dziennie co najmniej. Na okres przyjęcia przestać spożywać tłuste, ciężkie jedzenie. Jeśli to jest możliwe, dodaj trochę ćwiczeń. Mogą to być elementarne wieczorne spacery.
Przeciwwskazania:
1. Osoby z nadciśnieniem;
2. Przewlekła choroba nerek;
3. Kobiety w ciąży i karmiące;
Działania niepożądane są rzadko obserwowane, ale należy je również wziąć pod uwagę. Można zaobserwować lekki rozstrój brzucha, nudności, powiększenie tarczycy spowodowane nadmiarem jodu, ból mięśni, lekkie zaczerwienienie twarzy.
W przypadku wystąpienia przynajmniej jednego z objawów należy przerwać stosowanie lub zmniejszyć dawkę.
Najlepiej kupować algi sprawdzonych miejscach, gdzie można otrzymać certyfikat na produkt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here