Salon z perukami – odzyskaj wiarę we własne oblicze

0
997

Uporczywe wypadanie włosów może okazać się przykrą dolegliwością. Jednym ze skutecznych sposób na maskowanie przerzedzeń i łysiny są markowe peruki, które możesz kupić w salonach Rokoko.

Ważna jak fryzura

Włosy są nierozerwalną częścią wizerunku każdego z nas. Aby dodawały nam uroku i podkreślały urodę, starannie je czeszemy, farbujemy, kręcimy, ozdabiamy spinkami czy opaskami i przycinamy u dobrych fryzjerów. Jednym słowem: dbamy o nie. Niestety, ogromna liczba osób bezpowrotnie traci tę część swojej tożsamości. Włosy mogą drastycznie się przerzedzić lub całkowicie wypaść z wielu powodów. Do najczęściej występujących przyczyn problemów z włosami zaliczyć możemy zaburzenia gospodarki hormonalnej, choroby autoimmunologiczne, zażywanie niektórych leków, chemioterapię, urazy (na przykład poparzenia). Pogodzenie się ze swoim nowym odbiciem w lustrze nie jest łatwe. Przejść wyboistą drogę do samoakceptacji pomogą Ci specjaliści współtworzący nasze salony peruk.

Znajdź model dla siebie w salonie Rokoko

Peruki proponowane przez nasz salon podzielić możemy na dwa główne typy – naturalne oraz syntetyczne. Osobom szukającym solidnego substytutu dla utraconych pasm szczególnie polecamy modele tkane z włosów pozyskiwanych od ludzi. Peruki z włosów słowiańskich, indyjskich, europejskich czy chińskich są miękkie, lśniące oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Odpowiednio pielęgnowane peruki naturalne zachowają swoją nienaganną formę nawet przez kilka lat. Mogą być poddawane zabiegom stylizacyjnym.

Alternatywą dla fryzur z naturalnych włosów są peruki syntetyczne produkowane ze sztucznego materiału. Ich walorem jest atrakcyjna cena. Ten typ peruk szczególnie przypadnie do gustu Klientom szukającym niebanalnych akcentów, które urozmaicą stylizacje na wielkie wyjścia.

Bądź sobą bez ograniczeń

Noszenie peruki nie musi oznaczać rezygnacji z tego, co lubisz najbardziej – szaleństwa na parkiecie, zajęć fitness, jazdy konnej czy joggingu. Nasi specjaliści zadbają o Twój komfort w każdej sytuacji. Starannie dobrana peruka będzie pewnie przylegała do głowy, pozwalając czuć Ci się pewnie niezależnie od okoliczności. Doskonale wiemy, że zbyt ciasno przylegające nakrycie może powodować dyskomfort, utrudniać odprowadzanie łoju i potu oraz przecierać mieszki włosów wyrastających z głowy, dlatego każdemu Klientowi poświęcamy maksimum uwagi i znajdujemy optymalne rozwiązanie.

Peruki z ofert czołowych producentów to nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Obok nich znajdują się funkcjonalne dodatki i akcesoria – chusty, treski, dopinki, turbany oraz kosmetyki ułatwiające pielęgnację peruk różnego typu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here