kot

Adopcja kota to na pewno bardzo ekscytująca chwila, dla tych, który od dawna marzyli o futrzaku. W końcu zyskujemy nowego przyjaciela na najbliższe lata, a także oficjalnie staniecie się sługą, lokajem, a także złodziejem kup z kuwety. Przed tym entuzjazmem, należy jednak chwilę ochłonąć i przygotować swoje portfele na niemały wydatek – czas na zakup wyprawki dla kotka. 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/wyposazenie-dla-kota/

Wyposażenie dla kota – kuweta

Po zjedzeniu pupil musi się załatwić swoje potrzeby. Do tego potrzebna będzie kuweta. Można ją kupić już od kilku złotych. Dostępna jest w każdym większym markecie. Posiadacie naprawdę sporo opcji do wyboru. Jeśli obawiacie się kocich zapachów z kuwety, kupcie taką zamykaną. Jeśli nie będzie to dla was mocno uciążliwe to nie musicie decydować się na taką, otwierana również się sprawdzi. Do kuwety będziecie potrzebować również żwirku. Najlepszy będzie ten, który możecie bez problemu spuszczać w toalecie.

Wyprawka dla kota. Drapak dla kota.

Drapak to nieodłączny atrybut dla kota. Musi on znajdować się  w każdym domu, w którym króluje kotek. Jeśli nie będziemy w stanie zapewnić  mu drapaka, to możecie się bardzo zdziwić, ale sam go sobie znajdzie. Szybko może jednak okazać się, że będzie to kanapa czy nowy fotel. Kot bez problemu przygarnie do siebie Twój mebel, przecież  w końcu zaznaczył go pazurami, prawda? Drapak dla kota jest bardzo ważny. Im jest większy, tym lepszy. 

Legowisko dla kota 

Wiele futrzaków nie lubi spać w legowiskach, jednak oczywiście nie ma tutaj reguły, dotyczącej, że każdy futrzak taki jest. Świetnie sprawdzą się na pewno, wszelakie budki dla kota, w których może się schować. Jeśli wasz kotek upatrzył sobie parapet lub wybraną półkę, to możecie położyć mu w tym miejscu kocyk, na pewno będzie mu się spało wygodnej.

Zobacz też: http://www.nagrodobiorcy.pl/podstawowe-kosmetyki-do-wykonania-makijazu-dla-poczatkujacych/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here