Ekologiczne widelce drewniane

Szukasz ekologicznej alternatywy dla plastikowych sztućców? Lubisz wygodę, ale jednocześnie nie chcesz narażać środowiska naturalnego? Trafiłeś we właściwe miejsce! Hurtownia ekologicznych SlowPack to szeroka oferta opakowań ekologicznych i innych artykułów do żywności skierowana jest zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z aktykułamii dostępnymi na nszej stronie.

Widelce drewniane – ekologiczna alternatywa

Przez bardzo długi czas w gastronomii używane były wyłącznie sztućce wykonane z plastiku. Powinieneś sobie jednak zdawać sprawę, jak takie tworzywo sztuczne odbija się na środowisku naturalnym. Rozkłada się on bardzo powoli, przez co na całym świecie cierpimy z powodu nadmiaru śmieci, co jest bardzo niepokojące w kontekście kondycji naszej planety. Najwyższa pora zmienić nawyki i postawić na widelce drewniane – zwłaszcza że posiadają one wiele atutów, dzięki którym przewyższają tradycyjne plastikowe sztućce pod każdym względem.

Do wykonania widelców z drewna dostępnych w ofercie sklepu SlowPack wykorzystane zostały wyłącznie naturalne materiały, dzięki czemu są one całkowicie biodegradowalne i kompostowalne. Wysokiej jakości drewno zapewnia pełen komfort użytkowania i wygodę podczas spożywania posiłków. Są one bardzo lekkie, przez co możesz ich używać, gdziekolwiek chcesz. Bez problemu zabierzesz je na pikniki lub imprezę plenerową a po użyciu bez wyrzutów sumienia wyrzucisz do najbliższego kubła na śmieci.

Nasza szeroka oferta zawiera widelce o różnych długościach rączek – 15,5, 16, 16,5 czy nawet 19,5 cm. Wszystko po to, aby zapewnić pełen komfort, w zależności od preferencji klienta. Nasze widelce są bardzo gładkie, dzięki czemu dobrze się je trzyma i wygodnie spożywa różnego rodzaju posiłki. Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur, jakie są w stanie wytrzymać (od -20°C do 85°C) sprawdzają się świetnie zarówno do ciepłych, jak i zimnych potraw. Na naszej  stronie znajdziesz sztućce drewniane pakowane pojedynczo w papierowe saszetki lub w gotowych zestawach po 50, lub 100 sztuk.

Sztućce i opakowania biodegradowalne – poznaj pełną ofertę sklepu SlowPack

Hurtownia SlowPack to oferta ekologicznych opakowań i sztućców spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wykorzystanie starannie wyselekcjonowanych i naturalnych surowców sprawia, że nasze artykuły są nie tylko przyjazne dla środowiska naturalnego, ale także niezwykle funkcjonalne. W naszej ofercie znajdziesz produkty wykonane między innymi z prawdziwego drewna, skrobi kukurydzianej, bambusa czy papieru. Zapraszamy do zapoznania się z produktami sklepu SlowPack – dokonaj ekologicznego wyboru!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here