Lipoliza iniekcyjna to świetny sposób na piękną sylwetkę!

Lipoliza iniekcyjna to bezoperacyjny, bezinwazyjny sposób na pozbycie się tłuszczu z różnych partii ciała. Zalecana wtedy, gdy przy pomocy ćwiczeń i diety nie udaje się zredukować tłuszczu i sylwetka jest nadal nie dająca satysfakcji. Innymi słowy lipoliza iniekcyjna redukuje tłuszcz miejscowo i idealnie modeluje sylwetkę. Zabieg przeznaczony jest zatem dla osób, które są w miarę szczupłe i tylko w określonych miejscach mają nadmiar tłuszczu. Warto też pamiętać, że lipolizę warto uzupełnić masażem limfatycznym, który zapewni transport zbędnego tłuszczu do wątroby i usunięcie go z organizmu. Trzeba również pamiętać, że nie wszyscy mogą korzystać z zabiegu, choć przeciwwskazań jest naprawdę niewiele, trzeba o nich wspomnieć. Są to:ciąża oraz karmienie piersią, otyłość, alergia na składniki preparatu, cukrzyca, zaburzenia krzepnięcia krwi, padaczka, choroby wątroby i nerek, aktywne iniekcje w miejscu wstrzyknięć.

Lipoliza iniekcyjna – jak wygląda zabieg?

Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu w miejsca wybrane do redukcji tłuszczu mieszaniny fosfatydylocholiny, czyli wyciągu z soi oraz deoksycholatu, czyli soli żółciowej. Mieszanina ta ma właściwości rozpuszczające tłuszcz. W jego miejscu powstają komórki włókniste, czego efektem jest miejscowe obkurczenie się skóry. Następnie tłuszcz transportowany jest do wątroby i naturalnie wydalany, co może trwać nawet do 2 tygodni. Cały zabieg trwa od 30 do 50 minut. Zabieg co jest ważne i wynika z idei zabiegu, nie wywołuje efektu yoyo. Po zabiegu, w miejscach ukuć może pojawić się zaczerwienienie i opuchlizna, a potem siniaki, które dość szybko znikają. By zabieg lipolizy był skuteczny należy wykonać serię zabiegów. Okres między poszczególnymi seriami powinien wynosić około 3-4 tygodni.

Lipoliza iniekcyjna – efekty zabiegu

Pierwsze efekty są widoczne po serii kilku zabiegów, zmniejszenie jest widoczne w okolicach iniekcji i wynosi około 4 cm do 5 cm. Niektóre osoby zauważają już efekty po 2 czy trzech zabiegach. Efekty, których można się spodziewać to:

  • zmniejszenie tkanki tłuszczowej w wybranej partii ciała i modelowanie ciała
  • usunięcie cellulitu w leczonych partiach
  • uzyskanie jędrności skóry
  • usunięcie części toksyn z organizmu
  • dobry metabolizm skóry i uzyskanie ładnego wyglądu skóry.

Dzięki lipolizie usuniemy tłuszcz z popularnych boczków, brzuszka, pleców, ramion, kolan, a nawet podwójnego podbródka, worów pod oczami i tak zwanych „chomików”.

Lipoliza iniekcyjna – koszt

Lipoliza iniekcyjna to zabieg o stosunkowo dobrym stosunku jakości do ceny. Ceny oczywiście są różne w zależności od miejsca zabiegu i częstotliwości iniekcji. Okolice twarzy to koszt około 250 złotych, uda i pośladki 400 złotych do 500 złotych, brzuch, boczki, talia od 400 złotych do 500 złotych, ręce, ramiona, kolana od 250 złotych do 500 złotych. Większość ewentualnych promocji opiera się na obniżeniu kosztów w związku z wykupieniem jednorazowo większej ilości zabiegów.

Lipoliza iniekcyjna to doskonały sposób na powrót do ładnej sylwetki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here