Siemię lniane i jego właściwości

Wiele ludzi marzy o szczupłej sylwetce, kaloryferze na brzuchu, chudych nogach. W tym artykule omówię cwiczenia na odchudzanie nog. Ćwiczenia, które przedstawię zredukują cellulit, oraz ujędrnią twoją skórę. Pamiętaj, że tylko wtedy gdy będziesz robił te ćwiczenia systematycznie, najlepiej codziennie, odniesiesz pożądany efekt. Jeżeli będziesz tak robił, zobaczysz efekt już po 3 tygodniach. Ćwiczenia, które przedstawię są bardzo proste, dlatego nie musisz posiadać żadnych sprzętów i możesz je robić we własnym domu
Pierwszym ćwiczeniem jaki postaram się przedstawić są półprzysiady. Aby wykonać je poprawnie, musisz: ustawić stopy na szerokość ramion; następnie uginać kolana, zarazem wysuwając biodra do tyłu tak bardzo jak możesz. Przy tym musisz pamiętać, że kolana nie mogą wychodzić po za twoje palce stóp, a twoje plecy muszą być proste. W czasie robienia przysiadu wyprostuj swoje ręce przed sobą na wysokość swojej brody. Podczas wykonywania tego ćwiczenia nie zapomnij o prawidłowym oddychaniu, wdech przy półprzysiadzie, a wydech przy wznoszeniu się do pionowej postawy ciała.
Kolejnym, równie skutecznym ćwiczeniem jaki możesz robić w domu są pełne przysiady. Tak samo jak w poprzednim ćwiczeniu musisz ustawić stopy na szerokość ramion. Tym razem masz opuszczać biodra jak najniżej, w stronę stóp. Pamiętaj aby nie odrywać stóp od podłogi i mieć wyprostowane plecy, a także musisz pamiętać, że kolana nie mogą wychodzić po za twoje palce stóp. Oddychaj tak samo jak w poprzednim ćwiczeniu.
Trzecim ćwiczeniem jaki opiszę są przysiady z unoszeniem kolan. Zapoczątkuj te ćwiczenie tą samą postawą jak w poprzednich ćwiczeniach. Te ćwiczenie polega na zrobieniu przysiadu, a następnie uniesieniu kolana tak aby udo i piszczel tworzyły kąt dziewięćdziesiąt stopni. W czasie robienia tego ćwiczenia lekko zegnij swoje ręce przed sobą na wysokości twojej brody. Pamiętaj aby twoje pięty nie odrywały się od podłoża i aby twoje plecy były proste.
Równie efektywnym ćwiczeniem są wypady wprzód. Aby wykonać je poprawnie, musisz: ustawić stopy równolegle do bioder, następnie wykonać spory krok do przodu i zgiąć kolano. Twoje udo i łydka powinny tworzyć kąt dziewięćdziesiąt stopni. Następnie powróć do początkowej pozycji i zrób to samo ale kolejną nogą. Pamiętaj aby nie odrywać stóp od podłogi i mieć wyprostowane plecy, a także musisz pamiętać, że kolana nie mogą wychodzić po za twoje palce stóp. Twoje ręce powinny się znajdować na twoich biodrach.
Kolejnym, równie skutecznym ćwiczeniem jaki możesz robić w domu są przysiady z wyskokiem. Robi się je podobnie jak zwykłe półprzysiady czyli: musisz ustawić stopy na szerokość ramion; następnie uginać kolana, zarazem wysuwając biodra do tyłu tak bardzo jak możesz, tyle że po powróceniu do pozycji pionowej musisz jeszcze wykonać skok w górę, a potem od razu wykonać przysiad. Pamiętaj abyś miał wyprostowane plecy, i także o kolanach, które nie mogą wychodzić po za twoje palce stóp.
Bardzo skutecznym sposobem na pozbycie się tłuszczu z ud są treningi cardio i treningi interwałowe. Te drugie wymagają większej ilości kondycji. Treningi cardio skracają czas metabolizmu tłuszczów jak i wywołują produkowanie endorfin czyli inaczej hormonów szczęścia. Otóż ten trening także dotlenia organizm, zwiększa kondycję i poprawia samopoczucie. Do tego treningu zaliczają się czynności takie jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze, czy też nordic walking. Aby jak najszybciej zobaczyć skutek treningu cardio, zacznij go robić już dziś. W przeciwieństwie od cardio trening interwałowy jest o wiele intensywniejszy, lecz umożliwia spalanie tkanki tłuszczowej nawet po treningu. Aby robić takiego typu treningi, musisz być pewien, że jesteś odpowiednio wytrzymały. Możesz znaleźć sposoby wykonywania tego treningu w internecie. Moim zdaniem najłatwiej robi się ten trening oglądając film, jak go wykonać.
Jak widzisz jest mnóstwo sposobów na usunięcie tkanki tłuszczowej z twoich nóg. Możesz wybrać odpowiednie ćwiczenia do wykonania, ale odniesiesz o wiele szybciej i o wiele większy efekt jeśli w twoim grafiku ćwiczeniowym zapiszesz wszystkie te ćwiczenia i treningi.
źródło: wformie24.poradnikzdrowie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here